Kim jestem?
Nazywam się Anita i jestem fotografem ślubnym. Oczywiście! - zajmuję się również innymi dziedzinami fotografii. Mam za sobą kilka dobrych sezonów ślubnych i wielu zadowolonych klientów. Swoją przygodę z fotografią zaczęłam już w liceum, kończąc klasę o profilu fotograficznym, następnie skończyłam studia wyższe uzyskując tytuł magistra sztuki. Zdobyłam kilka certyfikatów potwierdzających moje umiejętności fotograficzne i artystyczne. Poza tytułami jestem osobą bardzo wrażliwą i pracowitą, otwartą i wesołą, ale co najważniejsze - odpowiedzialną.
Jestem artystyczną duszą z nieograniczoną wyobraźnią.
W swoich reportażach pragnę uwieczniać wszelkie emocje pełne łez wzruszeń i radości. Miła atmosfera to podstawa, na moich sesjach nie brakuje nudy i dobrej zabawy.
Pracuję w branży ślubnej, staram się w jak najlepszy sposób udokumentować Wasz dzień. Pracuję na profesjonalnym sprzęcie, ale wierzcie, nie tylko to czyni fotografa - najważniejsze jest spojrzenie i pasja, miłość, którą wkładasz w to co robisz.


Detale
Ludzkie emocje są czymś, co dopełnia każdy reportaż. Moim narzędziem pracy jest oko, aparat oraz serce. Każdy najmniejszy element jest dla mnie niezmiernie ważny. Chciałabym stworzyć pamiątkę zawierającą emocje, które będą miały niezwykłą wartość dla Ciebie i Twoich bliskich. Mam nadzieję, ze pozwolisz mi uczestniczyć w jednym z najważniejszych dni Twojego życia.